Hakkımızda

Kurumsal promosyon ailesi olarak sizlere ulaşmanın; bir tık uzağınızda olmanın gururunu yaşıyoruz. Sitemizden ulaşabileceğiniz birçok ürünün aynı anda stokta bulunması ile alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Büyümekte olan ailemiz ile her geçen gün yeni ürünleri sizlerin hizmetine sunuyor, ürün çeşitliliği ile sektörde ön plana çıkıyoruz.

Hediyelik eşya, kurumsal firmanız için özel logo baskılar ve promosyon ürünlerini size stoklu bir şekilde teminini sağlıyoruz. Ürün çeşitliliğinden ve baskı kalitesinden ödün vermeden sizleri memnun etmek ilk hedefimizdir. Sıradanlıktan uzak ürün yelpazesi sunan Kurumsal Promosyon:

  • Teknoloji ürünleri
  • Tesktil ürünleri
  • Matbaa ürünleri
  • Çeşitli şemsiye, mousepad, metal çakmaklar ve termoslar gibi birbirinden farklı pek çok promosyon ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile müşterilemize her alanda kolaylık sağlıyoruz.

Bursa’da faaliyet gösteren Kurumsal Promosyon güler yüzlü ekibiyle şık tasarımlarını ülkemizin her noktasına en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Kişiselleştirilebilir özel ürünler ile ayrıcalığı siz de yakalayabilir, firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Diğer yandan tüm kalite kontrolleri yapılan ürünleri size ulaştırarak kaliteden ödün vermeden Kurumsal promosyon olarak sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz.